Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy teljesen jól működő...

Van egy teljesen jól működő laptopom, az asztali gépemet rátudom kötni a laptopra és tudom a laptopot monitorként használni?

Figyelt kérdés
Kijöttem külföldre dolgozni de nem birom ki a szeretett gépem nélkül !! Kihoztam magammal de csak a régi 19 es monitorom fért bele a bőröndöbe ezért azt hoztam el mikor ide értem vettem észre hogy az egyik kábelt ami adj a feszültséget a monitornak othon felejtettem !!! Nem gond gondoltam magamban el is futottam a legközelebbi elektronikai üzletbe és vettem hozzá , beléptem a lakásba és eszembe jutott hogy ez nem egy mindennapi monitor és igy az általános kábel sem jó hozzá ugyanis ehhez a monitorhoz trafós kábel kell mind1 ilyen már nem volt az üzletben nekik ! Viszont itt van a laptopom is velem kint és arra gondoltam hogy nem e lehet valahogy megoldani hogy a laptopot hasznélnám monitornak ?! A laptopon van vga bemenet ezért gondoltam nem lehetetlen , be is szurtam a vga kábelt és jött egy hang az a hang amikor az usb szúrod be a gépbe , gondoltam okés fel is ismerte nade azután csak átvillanik feketére aztán vissza hozza a laptopot aztán megint fekete megint laptop ! Arra gondoltam hogy a laptop hiányolja a grafikus kártya drivert , letöltöttem egy drivert ezzel a szutyok lassú német internettel de mindhiába azt irja hogy nem találl kompatibilis grafikuskártya adaptert mintha nem venné észre h be van szúrva vagy nem is tudom ... Bárkinek valami ötlete ? Tapasztalata ?

2015. júl. 17. 19:45
 1/2 Neuhauser László ***** válasza:
56%
A laptopon NEM VGA BE hanem VGA KImenetvan
2015. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyiszor kérdezik ezt... NEM LEHET. Keress rá a monitorod típusára, és rendeld meg a kábelt egy webshopról :)
2015. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!