Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg van a Garry's mod 12 és...

Huntika1234 kérdése:

Meg van a Garry's mod 12 és amikor elindítom beadja betöltő képrenyőt de aztán bead valami féle kékhalált és a gépet újra inditsa mi a teendö? Egyébként vista a gép! Elöre kösz a választ!

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond?
2015. júl. 18. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Vicc! a régi szar xp gépemen még a Garry's mod 14 is megy de azt már nem használom XD
2015. júl. 18. 14:32
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki asztmondaná hogy játszak a régi gépemen akk azt írom hogy nem mert nem én használom :D és pls írjatok sokat nagyon várom a kommenteket remélem sokat segitetek nekem nagyon kell az a játék nekem nincs rá tapasztalatom csak a játékban van sok a gépekhez annyira nemértek mint a játékhoz :D
2015. júl. 18. 14:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és Felbontás legnagyobb (gép) a hely max:97giga most van 86 giga rajta azzal biztos nincs gond!Kérlek írjatok!:) ;D
2015. júl. 18. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!