Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A MesterMC nagyon laggol....

A MesterMC nagyon laggol. Amit azért nem értek, mert megvan pár jóval erősebb játék is és azok kifogástalanul mennek. Mivel tudnám működésre bírni?

Figyelt kérdés
Egyjátékos módban is ez a hiba. A régi gépemen ment, az volt Windows 7, az új (amin most szeretnék játszani) meg Windows 8. Viszont csak akkor akadozik, ha forgolódok, tehát ha nem használom az egeret akkor megy rendesen.

2015. júl. 18. 15:22
 1/8 anonim válasza:
A látótávot próbáltad kisebbre állítani?
2015. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a grafikával már próbálkoztam. Mindent levettem minimumra, úgy sem jó.
2015. júl. 19. 12:49
 3/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A problémát okozhatja egy régi vagy egy rosszul feltelepített videokártya illesztő program.

A kérdés részlet hiánya miatt én nem tudok segíteni.

Ha az info@mestermc.hu -n lévő technikus kollégának leírod a teljes problémát illetve a számítógéped specifikációját,(Milyen alaplap, Videókártya, Processzor, Hány GB és hány csatornás memória, Gyártási év stb.) minden bizonnyal megtaláljuk a kérdésedre a választ.


#OxoniumX

2015. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Végül meg lett a megoldás.
2015. júl. 19. 14:12
 5/8 anonim válasza:
Nekem is pont ez a gondom, szóval ez a kérdés megmentett, de komolyan ugyanez teljesen, csak az egyjátékosban laggol
2015. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elmondanád a megoldást ha már még van.
2016. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még a probléma, de az utókorral megosztom az én megoldásomat:

A videokártya (GeForce GTX 950M) beállításai között a vsync kikapcsolása után jól működik az egér.


Ezeket a beállításokat változtattam meg az alapértelmezetthez képest:


Energiagazdálkodási mód - Maximális teljesítmény előnyben részesítése

Függőleges szinkronizálás - Ki

Többmegjelenítős, kevert GPU-s gyorsítás - Egymegjelenítős teljesítmény mód

Összefűzött optimalizálás - Be


[link]


Ennek a videónak a leírásában találtam tippet hozzá:

https://www.youtube.com/watch?v=MTmlmbe8nZs


A videó feltöltőjének beállításai:

[link]

2016. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Subzero25 válasza:
nekem is ugyan ez a probléma kipróbáltam mindent de semmi tudna nekem valaki segíteni?
2017. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!