Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnék windows 7 professio...

Hol tudnék windows 7 professional hoz CPU hőmérséklet figyelő minialkalmazást letölteni?

Figyelt kérdés
Amd procim van . Ja és a speedfan nem sokat segít
2015. júl. 18. 20:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nos az a baj, hogy te kb az írtad, hogy az ég zöld, majd írtuk, hogy nem, mert kék, majd írod, hogy bizonyítsam be. Nem hárítok én át semmit se, szimplán nem fogok energiát feccölni a meggyőzésedbe, annyira távol állsz az igazságtól.

"...a laptop-ok 90%-a 2-3 éven belül GPU vagy procihibás lesz."

Emészd ezt a mondatodat, mert odáig volt helyes a mondat, hogy "a laptop-ok", a többi értelmetlen.

Az élettartam természetesen rövidebb, mint egy asztali gépnél, bár hamarabb avulnak el, minthogy tönkremennének.

2015. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Leírtam hogy én ezt tapasztaltam. A hasonlatod meg borzasztó, már ne is haragudj. Ez rohadtul nem ilyen egyszerű, és rohadtul nem ennyire egyértelmű. Úgyhogy inkább te gondolkozz a hasonlatodon. Azt értem, hogy te másképp tapasztaltad, de én konkrétan arra voltam kíváncsi honnan szedted ezt hogy nagyobb hőmérsékletre tervezik? Mert ha ez így lenne, akkor nem tapasztaltam volna ezt, hogy a laptopok nagy részénél a GPU "felpúposodik", vagy proci hibás lesz -vonatkoztassunk el, hogy hány év alatt-.
2015. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Azon kívül hogy hűtőt vásárolok mivel csökkenthetem a hőmérsékletet ?
2015. júl. 19. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!