Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Assassin's creed Brotherhoo...

Az Assassin's creed Brotherhood-al kapcsoladban lenne néhány kérdésem. [Xbox 360-ra [ Flesh-elt lt 3. 0 ] szeretném majd kiírni ha összejön. A forge fájt melyik program segítségével tudom berakni?

Figyelt kérdés
Mert hogyha úgy csinálom, hogy kibontom az iso fájlt egy programmal akkor látom a forge fájlt lemagyarítom egy programmal utánna ha megint összerakom ezeket a fájlokat [ egy iso fájl-á] amiket én kicsomagoltam úgyhogy már lemagyaítottam a forge fájlt elméletilek kész volnék de nem jó és az abgx360 is hibát ír ki van valami olyan program amivel ezt a forge fájlt betudnám illeszteni?

2015. júl. 20. 11:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Röviden:Valaki leírná részletesen, hogy hogyan kell feltenni az Assassin's creed brotherhood-hoz magyarosítást és, hogy milyen programok kellenek hozzá mert én már próbáltam nem 1-szer meg néztem videókat is meg utánna olvastam de egyszerűen nem megy mert nekem fleshelt az xbox 360-am nem RGH-s de gyakorlatilag így is menni-e kéne mert valami ISO-ba beültetést támogat csak nem értem, hogy holyan kell megcsinálni. [link]
2015. júl. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!