Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Titanfall-ban ki lehet valahog...

Titanfall-ban ki lehet valahogy tweakelni a füst effektet?

Figyelt kérdés

A szórakozás topikba szerettem volna rakni, de ott úgy sem válaszolna senki, meg azért nem konkrétan a játék tartalmáról van szó.

Az a kérdésem, hogy tudja e valaki miként tudnám kivenni vagy "csökkenteni" a füsteffektek? Az ini. fájlt néztem, nem találtam róla információt, szóval gondolom lehetetlen. Az egész játék tök jól működik, mindaddig amíg a füst be nem jön.. 60 FPS-ről 25-30 FPS-ekre zuhan egy GTX 750 Ti-vel, és ekkor mouse lag-ot is kapok. (Proci i3 4130)

Tökmind1 hogy hány külföldi oldalt nézek végig tweakekkel, tökmind1 milyen grafikai beállításon van, a füsttől elfüstöl a gépem. Pedig látványra semmivel nem több mint ami 10 éve volt füst.. nah mind1, ez nem csak a látványról szól. Esetleg valaki?


2015. júl. 20. 12:30
 1/1 A kérdező kommentje:

A legfapadosabb dolog bejött:

Levettem a felbontást. Igaz hogy FullHD monitoron a nem natív felbontás homályos, de meglehet szokni. Konkrétan a füst effektet nem lehet babrálni.

2015. júl. 21. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!