Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok tenni, hogy fel...

Mit tudok tenni, hogy fel tudja a Windows-om telepíteni az Eset Smart Security 8-at (64 bit)? Leírom lent mit ír ki>>>

Figyelt kérdés

Letöröltem a régi 6-os verziót, az is 64 bites volt, elindítom az eset hivatalos oldaláról frissen letöltött verziót, szintén 64 bites-t, és amikor elindítom a telepítést a következőt írja ki>>> " Az ESET Smart Security telepítése közben hiba történt. A telepítés nem sikerült, a rendszeren nem történt módosítás. A program teleptéséhez futtassa újra a telepítőt egy későbbi időpontban."

Ami persze megtörtént, többször is... Windows 7 Professional 64 bit-em van. Már próbáltam az eset tudástárában is, sugójában is a megoldást, de semmit nem segítek, amit megpróbáltam... ugyanaz a hibaüzenet... Letöltöttem újra is, ott is ugyanez...

Légyzíves segítsétek! Előre is köszönöm!



2015. júl. 20. 12:33
 1/4 hypno ***** válasza:

[link]


Atz itt leírt módon próbáltad?

2015. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Molyolo ***** válasza:

Már fent hagyhattad volna a 6-ost is.

Már egy ideje van 9-es béta hamarosan itt a végleges.

2015. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos semmi, mindent kipróbáltam, rendszer visszaállítást kellett csinálnom, hogy visszaálljon a régebbi 6-os verzió, ráadásul azt is csak egy második pontból sikerült...

nem tudom mi lehet a baj... :(

2015. júl. 21. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!