Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3. Multira melyiket?

Battlefield 3. Multira melyiket?

Figyelt kérdés

Eddig Battlefieldplay4free-n játszottam. De megszűnt.

BF3-mal szemezek, menne faszán a gépemen. Megenném eredetiben ezért. De van 1990-től 9900-ig különböző csomagok. Ha elsősorban multira kellene akkor érdemes a kiegészítőket is megvenni? Több mindenhez fér hozzá úgy az ember? Más pályák, fegyverek stb? Vagy nincs jelentősége?



2015. júl. 20. 13:24
 1/5 anonim válasza:
Asszem, hogyha megveszed a teljes kiszerelést, akkor prémiumos leszel, azaz több map-en tudsz játszani, kevesebbet kell várakozni a felcsatlakozásra, és egyes eventek vannak, ahol dupla XP-t kapsz. Én így tudom.
2015. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:

Dupla xp már nincs.

A prémium előnye:sokkal több map, több játékmód, több fegyver, a prémiumos szervereken kevesebb a cheater.


Szerintem először vedd meg a simát és ha tetszik, akkor megveszed hozzá a prémiumot is.

2015. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát itt is van ilyen fejlődéses traingelős dolog mint a BF2-nél? Most leszedtem egy "virágbolti" BF3-at majd tesztelgetem, aztán ha tetszik akkor egyből azt veszem ami megfelelő. Azt a +8.000-t megéri ha nem csak 1 fegyver+ 1 pálya van benne.


Egyébként köszönöm a válaszokat. Zöld;)

2015. júl. 20. 14:19
 4/5 meszike91 ***** válasza:
Persze, a fejlődésedet nyomon követheted a battlelogon. Ha akarsz felvehetsz barátnak: meszike912
2015. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bf3 a legjobb!!
2015. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!