Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a konfigon hogy menne a...

Ezen a konfigon hogy menne a portal?

Figyelt kérdés

A gép adatai:

Windows 7 Home Premium 64 bit(nemsokára Windows 10 Home)

intel Core 2 DUO E8400 3,00GHZ

4GB DDR2 Ram

Nvidia Geforce 210 512MB


Jó tudom a videókártya nem valami jó.Sőt,ez szerintem egy belépő szintű DX10 kártya de ezvan.


Milyen gratikán mennek körülbelül?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. júl. 20. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem irtam de nem az egyről hanem a kettőről lenne szó
2015. júl. 20. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:
menne normálisan, mediumban tuti, de lehet highon is.
2015. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké!Úgyis majd kiderüld pár nap múlva mert megveszem.Remélem tényleg jól fog menni.
2015. júl. 20. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Menni fog. Source engine van alatta... HL2 például DX7-es VGA-k al is hajlandó volt elindulni anno. Jól vannak optimalizálva nagyon, mikor a HL2 is jött a legtöbb gondom a betöltési időkkel volt, persze akkor még egy P4 volt a gépben. :D
2015. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tusom hogy source-os.De már látszott hogy teljesen kihajtották az engine-t.Már a Source Engine 2-t várom.A játékokól amik source motorral futnak állítólag portolnak át a Source 2-re.Remélem a Portal 2 is benne lesz.És tudom a HL 2 nekem még a celeron-os gépen fél giga rammal nagyon lassú betöltéssel ment.A Portal meg szabályosan folyton befagyott full lowon.Semmit se mertem átállítani mert nagyon laggos volt.Egyszer emlékszem egy kékhalál félét is kaptam így tőle.A TF2 a mostani gépen nem laggol maxon de egyszer az is bedobta a törölközőt.Hirtelen Elsötétült a kép,hang elment aztán,és ott vigyorgott a szép kék képernyő az arcom előtt.
2015. júl. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!