Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vki el tudja mondani hogy mi...

Vki el tudja mondani hogy mi a Fear 2 története/lényege?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mész és összefosod magad. A lényege is ez... meg aki szembejön, azt pofán kell lőni. Aki nem szembe jön azt is!
2010. márc. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző hózzászólónak ne higgy. Még a 2. résszel nem játszottam de egy Beck nevű hapsival vagyunk aki a második Delta osztag egyik tagja. Az első Delta osztag egyik tagját biztosan ismered. Holiday a csokibarátunk a FEAR 1. részéből. Na szóval, van ez a csaj Genevive Aristied (nem pontosan így kell leírni a nevét). Ő az Armachan vállalat elnöke. Naggyából az ő műve az egész. Az első részben mikor hallgatod a telefonokat, akkor ott derülnek ki a túlpisságok erről a nőröl. Ennek a nőnek nagyjából azért kérte a második Delta osztagot hogy járjon utána a történteknek hogy Alma felfigyeljen rájuk. Az osztagban Beck-nek (akivel vagyunk) van a legmagasabb telepatikus szintje. Tehát érthető hogy Alma miért figyelt fel rá. És nagyjából ezzel az elnöknő azt akarja elérni hogy Beck megölje Almát. Nagyon nem tudom mi a történet mivel még nem játszottam ki.
2010. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én sikeresen végigvittem a 2. részt. Szerintem nagyon jó, bár az egész sztori még nem állt össze:D
2010. márc. 19. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért készül a 3. rész. Várjuk!
2010. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lesz 2. rész is? Remek!!!! Nem tudod kb. mikor jelenik meg?
2010. márc. 20. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem elírtad. Nem 2. részt akartál írni hanem 3. részt. Na mind1. Ami meg azt illeti fogalmam sincsen. Még csak annyit lehet tudni hogy a Monolith készíti a 3. részt. Ennyi.Majd írok ha van vmi.
2010. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen elírtam. Köszi
2010. márc. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!