Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word-ben készült fájlon...

Word-ben készült fájlon parancssoros helyesírásellenőrzőt szeretnék futtatni, amely kiírná a rossz vagy bizonytalan szavakat. Milyen megoldások vannak?

Figyelt kérdés

Természetesen ha szükséges, előtte kimentem txt-be és azon futtatnám a programot.

Régen az Ispell-t használtam Linux alatt, csak már elfelejtettem, hogy miként...

Hasonló érdekelne esetleg Windows alá is ha van ilyen vagy az ISpell helyes használatát ha leírná valaki az is jó lenne.

Nekem elég, ha egy fájlba írja a bizonytalan szavakat, nem kell hogy bármit is cseréljen vagy javítson az eredeti fájlban.



2015. júl. 22. 07:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Windows alatti megoldás is jó lenne, bármi.
2015. júl. 22. 16:55
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
man ispell?
2015. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végülis a HunSpell lett a befutó.

A man tényleg jobb volt, mint a neten található változata, azt gondoltam, hogy ha neten nem találok jobbat, biztosan a man oldala is ahhoz hasonlít amit ott találtam.

2015. júl. 24. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!