Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne sok fájlt kicseré...

Hogy lehetne sok fájlt kicserélni egy másikra?

Figyelt kérdés
például van sok hangfájl, és sokat ki akarok cserélni egy másikra
2015. júl. 22. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok különböző file-t ugyanarra?
2015. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, az lenne az igazi hogy leírnád hogy mi az úristent szeretnél. :)


Vagy ha úgy gondolod hogy elég információt szolgáltattál, akkor:


másolás, beillesztés, felülírás. :)

2015. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevés fájlt ki tudsz cserélni? Mert akkor azt ismételgesd.
2015. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szóval van egy mappa amiben fájlok vannak

és ki akarom cserélni őket egy másik mappából másik névvel

szóval a törlés->másolás->beillesztés->átnevezést akrom gyorsabban csinálni

tudom hülyén fogalmaztam

2015. júl. 22. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanezt írtad a kérdésben, csak beleraktad még az én válaszomat is. Ennyi idő alatt már kézzel is megcsinálhattad volna.
2015. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

könnyebb lenne egy progival

van sok ezer hangfájl, fájlnevük kb ilyen: joska_pista1, ..., joska_pista15

és ezeket szeretném kicserélni abcd fájlra, úgy hogy a név ugyanaz maradjon, tehát a joska_pistaxy abcd legyen

2015. júl. 22. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos ha jól értem, két mappában vannak zenei fájljaid, mind a kettőben ugyanazok a zenék, csak eltérő névvel. Azt szeretnéd, hogy csak az egyik mappában legyenek zenei fájlok, mégpedig abban, amelyikben nem a megfelelő néven szerepelnek a fájlok.

Nem tudom, Windows Intézőben ezt hogy lehet elintézni, mert Windows Intézőt csak igen kivételes és ritka esetben használok. Van viszont egy nagyon jó fájlkezelő program, Total Commander a neve (előző neve Windows Commander, mely a DOS-os Norton Comander mintájára készült), fájlkezelésre ezt a programot kellene használnod és akkor nem tennél fel ilyen kérdéseket.

A megoldás: Total Commanderben az egyik mappában kijelölöd azokat a fájlokat, melyek a másik mappában más néven szerepelnek, majd törlöd őket. A másik mappában kijelölöd az összes számot és átmásolod abba a mappába, melyből az előbb törölted a nemkívánatos fájlokat.

2015. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásodat a válaszom elküldése után olvastam. A Total Commanderben van lehetőség csoportos átnevezésre is.
2015. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!