Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvan valakinek a company of...

Török Lajos kérdése:

Megvan valakinek a company of heroes (new steam version)? Tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Megkaptam a Company of Heroes teljes pakkot amiben volt a sima Company of Heroes a Company of Heroes: Opposing Fronts a Company of Heroes: Tales of Valor és a Company of Heroes (new steam version). Felraktam a Company of Heroes (new steam version)-t és ezzel együtt felrakott 3 DLC-t a Company of Heroes(new steam version): Tales of Valor-t a Company of Heroes(new steam version): Opposing Fronts-ot és a Company of Heroes(new steam version): Core Game. Mind telepítve van ott a pipa azt írja. Az lenne a kérdésem hogy ha belépek a játékba alapból ezt a DLC-t indítja Company of Heroes(new steam version): Tales of Valor és hogy tudok váltani a DLC-k között hogy melyiket használja mert más más tankok járművek vannak egy egy DLC-ben és szeretnék váltani. Ezt hol tehetem meg kérlek segítsetek! Előre is köszönöm a választ!

2015. júl. 22. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kliensben a játék könyvtárat megnyitod, akkor felsorolja az alapjáték információi alatt a DLC-ket is. Ha kiveszed a DLC mellől a pipát, szerintem nem telepíteni vagy nem futtatja azokat.
2015. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!