Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani olyan online...

Tudnátok mondani olyan online játékáruházat, ahol megrendelhetném a Terraria-t?

Figyelt kérdés
Steam-en keresztül nem tudom, és CSAK a Terraria-t akarom megvenni, NEM A COLLECTORS EDITIONT! Már szinte mindenhol kerestem, de csak collectors edition volt. (És az kétszer annyiba kerül.) Pc-re szeretném megrendelni. Remélem érthetően fogalmaztam. Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2015. júl. 23. 10:38
 1/8 anonim válasza:

nem ez volna az?

[link]

2015. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, Steam-en keresztül NEM TUDOM MEGVENNI, mert én túlságosan hülye vagyok ahhoz, hogy pénzt adjak Gabe Newell-nek, nem azért, mert nem akarom, hanem azért, mert nincs bankkártyám. Szóval én egy Játékáruházból akarom megvenni. Előre is köszi!
2015. júl. 24. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:

A Terraria nevű játék terjesztése CSAK digitálisan a Steam-en történik.


A Terraria Collector's edition terjesztése CSAK retail (bolti terjesztés) működik.


De miért nem tudsz elmenni a bankba és utalni 10EUR ~3100Ft-ot Paypal-ra és azzal fizetni Steamen? (vagy valakit megkérni erre)

2015. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah', egyszer-kétszer már próbáltam megkérni a szüleimet, de ők azt mondták: "Minek kell egy 13 éves gyereknek bankkártya?" Amúgy a Collectors Edition-ban a játék Steam-es?
2015. júl. 26. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor miért nem kéred meg a szüleidet hogy vegyék meg ők neked? nekik biztos van bankkártyájuk.. nekem egyébként steamről van meg, most is tolom csak kicsit felidegelt az egyik boss xD
2015. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Melyik Boss idegesített fel? Talán a Moon Lord, vagy a Gólem, esetleg a Brain Of Cthulhu? Van nekik, egy SuperShop-os, már vagy 7 éve nincs rajta pénz. Kár, hogy a Steam még a bankkártya típusát is meghatározza.
2015. aug. 3. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Huhuhú, a Moon lordtól nagyon messze vagyok singleben éssss az nem is lesz sétagalop! 3an alig tudtuk legyőzni multiban!!! singleben a queen bee idegelt fel de aztán kinyírtam őt is meg a brain of chutulut is gond nélkül.
2015. aug. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor biztos király player vagy! :)
2015. aug. 10. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!