Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendő ha esetleg hibás...

WinterSoldier kérdése:

Mi a teendő ha esetleg hibás a Windows Fényképnézegető? (többi információ lenn)

Figyelt kérdés

Legutóbbi újratelepítés óta a windows fényképnézegető az alábbi minőségben jeleníti meg a képeket: [link]

Az eredeti minőség: [link]


Szerintetek mi lehet a gond? Kérlek segítsetek!

UI.: Csak a Fényképnézegetőnél jelentkeznek ezek a megjelenítési gondok, máshol nem Oo



2015. júl. 23. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tölts le a netről jobbat.
2015. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam ha hiszed ha nem :D Viszont az érdekelne inkább hogy mi a gondja a programnak?:D
2015. júl. 23. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A két belinkelt kép között nincs különbség, csak az egyik körül van keret. Ha te látsz különbséget, akkor a gond a monitoroddal van, ezen belül is a monitor driver színprofiljával. Állítsd vissza a windows beépített, alapértelmezett színprofilját. (Asztalra jobbklikk -> felbontás -> speciális -> szín fül. )
2015. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a problémám szerencsére megoldásra talált egy régebbi leírás alapján :D [link]


A megoldást szeretném le is írni, ha valakinek még szüksége lenne rá a későbbiekben:

1. Jobb klikk -> Személyre szabás

2. Megjelenítés-re katt

3. Megjelenési beállítások módosítása

4. Speciális beállítások

5. "Színkezelés" fül -> színkezelés gomb

6. Hozzáadás gomb, majd kiválasztjuk az sRGB IEC61966-2.1-et -> OK -> Kattintsunk a Beállítások alapértelmezett profilként gombra.

7. Számítógép újraindítása


Az eredeti leírás(Windows Vistahoz): [link]

2015. júl. 23. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha nem pont ezt írtam volna...
2015. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt írtad, viszont én bővebben kapartam le :) Remélem nem baj! ;)
2015. aug. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!