Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó játékkészítő program?

Péter010203 kérdése:

Valami jó játékkészítő program?

Figyelt kérdés
Ingyeneset, vagy nagyon olcsót keresnék, mert még ez lesz az első, nem vetem bele annyira magamat. Az is fontos kritérium lenne benne, hogy legyen róla videó, hogyan kell kezelni, irányítani, és még az, hogy 3d-s játékot lehessen vele csinálni, melyben az emberek eltudnak merülni. Horror játékot szeretnék csinálni, ha ez számít valamit. Előre is köszönöm!
2015. júl. 23. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Game Maker


> 3d-s játékot lehessen vele csinálni, melyben az emberek eltudnak merülni


Ezt felejtsd el, ha játékkészítőkben gondolkodsz.

2015. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unreal4\unity5(ha veszel hozzá ~60$ ért vizuális programozási tool t), a gamemaker nem ingyenes, és még csak nem is indokolt ma már, minden szempontból jobb választás a unity(ue4 már valamivel szövevényesebb ennél).
2015. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és igen rosszul fogalmaztam, azt akartam írni, hogy ami az embereknek jobban tetszik.
2015. júl. 23. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb játékot akarsz készíteni, a játékkészítő programokat felejtsd el! Azokkal csak sablonos gagyikat tudnál készíteni, egy valamire való játékhoz tudnod kell programozni. Továbbá ha 3D-ben szeretnél dolgozni, akkor valami 3D-tervezővel egybegyúrt fejlesztőeszköz szükségeltetik, pl. a már említett Unity.
2015. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!