Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikor zöld és mikor sárga...

Mikor zöld és mikor sárga valaki Skype-on?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a számítógépén és a mobiltelefonján is van Skype, akkor mikor vált zöldre és mikor sárgára? Azt tudom, hogy mobilon sárga szokott lenni, otthon a számítógépet használva pedig zöld, amikor elérhető. De a mobilon mindig sárga? Vagy akkor is kizöldülhet, ha mobilon használja a Skype-ot?

2015. júl. 24. 19:11
 1/3 stewei99 válasza:
Általában, ha zöld, Elérhető, viszont amikor sárgára változik a Jel, akkor az azt jelenti, hogy nincs a gépnél, magyarul lelépett a skype-ról. De ezt te is tudod varjálni.
2015. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mobilon? Ott mindig sárga a jel, vagy átválthat zöldre is?
2015. júl. 24. 19:45
 3/3 anonim válasza:
Ahogy én eddig megfigyeltem csak akkor mutatott sárgát mikor kijelentkeztem. Szóval nem azt írta ki hogy kijelentkezve vagyok, hanem azt hogy nem vagyok gépnél. Ez azóta van hogy mobilon is van skypom, előtte nem volt ilyen probléma. (remélem sikerült valamennyire érthetően leírni)
2015. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!