Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani egy Tauri-ho...

Tudnátok ajánlani egy Tauri-hoz hasonló színvonalú (akár külföldi) WoW realm-ot? (legalább 1000 játékos)

Figyelt kérdés

Fejlődés szempontjából mindegy. Akár olyan, mint a Wod (15x szorzó), akár mint a Tauri ( Ha jól tudom, 2x szorzóval. Vagy nincs szorzó? Na ezt nem tudom.)


Szóval lényegtelen ilyen szempontból.


Lehetőleg Pve legyen. Azt nagyon szeretem. (A PvP nem az én stílusom.) Mondjuk logikusan a Pve szerver magába foglalja, hogy a fejlődés sem gyors. :)


Jaa, és a legfontosabb, hogy ingyenes legyen.


Köszönöm a javaslatokat!



2015. júl. 25. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
dota2
2015. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Warmane (molten uj neve)
2015. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hoppá! :) Ez első ránézésre tökéletesnek tűnik. Köszönöm!


Persze várom a további ajánlatokat!

2015. júl. 25. 11:32
 4/5 anonim válasza:

a warmane azért nem tökéletes még a tauri színvonalát sem hozza főleg pve vonalon!

A teljesség igénye nélkül:

Vanilla: Nostalrius, Kronos

BC: Excalibur

WOTLK: Dalaran, gamer district,

Cata: Atlantiss

Mop:Wowfreakz


Ezek most a legjobban scriptelt serverek! Normális pathfinding questek dungeon/raid scriptek találhatóak rajtuk és a balance is egész jól sikerült ezekhez képest a warmane egy katasztrófa

2015. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Idő közben én is rájöttem, hogy az nem éppen olyan, mint amilyenre én gondoltam, viszont a MoP-ot kipróbálni tökéletes volt rajta. :)


Köszönöm az ajánlatokat!

2015. júl. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!