Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP vírusos lett, vagy...

Windows XP vírusos lett, vagy mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Nagybátyám gépén még Windows XP fut,nem lehet rajta nettezni nagyon,mert a Firefoxban kicsit böngészek össze omlik,Google Chrome nál is ez a helyzet,valamikkor meg se nyitsa,Opera nál is ez a helyzet,de ott valamit ki is írt piros x hiba volt.

Internet Explorer el kicsit jobb volt böngészni,de rá mentem origó oldalra egyből le tiltotta az oldalt és utána kék halál lett.



2015. júl. 25. 19:29
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
61%

Én már rég szakítottam vele. Aki XP -t kér a gépére már nem szívesen vállalom el. Pár hete egy nap alatt gallyra vágták, olyanokat produkált, hogy a szemem is felakadt, minden második kattintásra hibaüzenetet nyomott. Pedig olyat raktam fel, amibe bele voltak integrálva a frissítések 2014 áprilisig. + vírusirtó is fel volt rakva új adatbázissal.


Az XP tehát fejetős. Ha nem bírja a gép az annál újabb Windows rendszereket, akkor nyomni kell rá valami kis gépigényű Linux -ot inkább.

2015. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hamarosan rakom fel neki a Windows 7-et.

De ez azért durva volt,nem lehet böngészni mert össze omlik a böngészők,és kék halál.

Köszi a választ!

2015. júl. 25. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Xp-t használok, öreg gépem van és nem omlik össze, nincs rajta vírus, pedig kihasználom a netet rendesen.
2015. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet neked is utolsó válaszoló,hamarosan lehet így fog működni az xp-d mint a nagybátyámnak.


https://www.youtube.com/watch?v=lnpfxDzukvA

2015. júl. 27. 17:30
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
A kék képernyő hibaüzenete alapján lehet hardverhiba is. Csinálj memóriatesztet.
2015. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 régi 1GB ram van benne,és 2 héttel ezelőtt vet még bele a bátyám 2GB ramot most 3GB van benne,és jelzi is a gép 3GB van benne,és csak tegnap keszte ezt a kék halált és néha le is vagy.

Mondta a nagybátyám windows xp ig bese töltött szombaton.

Láttad a böngészők mindig össze omlanak?

2015. júl. 27. 18:04
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap telepítettem a windows 7-et.

Kicsit lassú főleg mikkor programokat raktam fel.

YouTobe-on néztünk videót,és újra össze omlott és kék halál lett?

Vagy az alaplap megy tönkre benne?

2015. aug. 6. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval mégsem az XP a mumus? :))
2015. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!