Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak frissíteni lehet Windows...

Csak frissíteni lehet Windows 10-re, vagy ISO fájlban is le lehet tölteni?

Figyelt kérdés

Nekem jogtiszta Windows 8.1-es rendszerem van. Regisztráltam a Microsoft weblapján a Windows 10-re. Az lenne a kérdésem, hogyha elérhető lesz a Windows 10, akkor csak felfrissül a gépem, vagy le tudom tölteni ISO fájlban is? Tiszta telepítést szeretnék csinálni, mivel újra akarom particionálni a winyót. Meg amúgy sem ártana egy teljes formázás a gépemnek.

Szóval akinek jogtiszta Windows rendszer van, az megkapja ISO formában is a windows 10-et? Kerestem erre vonatkozó infókat a Microsoft weblapján, de sajnos nem találtam.



2015. júl. 25. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Első alkalommal mindenképpen a korábbi rendszerről kell frissíteni, mivel ez >ingyenes frissítés< ugye. A frissítés végén be kell jelentkezni egy MS accounttal, amihez aztán hozzá lesz kötve a licenc, ez után már bármikor lehet tiszta telepítést csinálni, a mail címmel belépve automatikusan aktiválódik a rendszer.

A telepítőt ISO fájlban is le lehet majd tölteni, ahogy azt jelenleg lehet Windows 8.1 esetében is.

2015. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van Microsoft account-om. Tehát ha jól értem, akkor automatikusan felismeri, hogy most egy jogtiszta rendszerrel használok és le engedi tölteni az ISO fájlt?

Mellékes kérdés: Haveromnak nem jogtiszta a rendszere. Akkor Ő csak frissíteni tud és az ISO fájlt később le sem tudja szedni? Csak mert úgy tudom, hogy a Win 10 csak egy évig ingyenes annak akinek nem tiszta rendszer volt korábban telepítve.

2015. júl. 25. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma kaptam egy e-mailt a Microsoft-tól. Volt benne egy link:

[link]

2015. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!