Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e magyar nyelvű Video Pad...

Alexa István kérdése:

Van-e magyar nyelvű Video Pad Video Editor program?

Figyelt kérdés

Asztali gépemen a Windows XP op. rendszer fut. A névtelen Movie Maker program egy jó ideje már nem jól működik. Letöltöttem a Videó Pad Videó Editor programot, és vele együtt jött:-NCH Suite

-Photo Stage Slideshow Producter

-Save Pad Sound Editor

-Prims Video File Converter

-Expres Burn Disc Burning Software

Mik ezek a programok?


2015. júl. 26. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

kiegészítők a progihoz amivel még több dolgot tudsz csinálni.

pl fotószerkesztés vagy lemezre kiírás programból.

ha jól sejtem

2015. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs magyar nyelv. Én is fordítóval szoktam használni a súgót.

1. Fotókból tudsz videót összeállítani, hozzá való átmenetekkel, effektekkel.

2. Zene vágás és mentés

3. converter progi

4. Expres Burn íróprogram


Ami nem kell, a programokban kitörölheted.

2015. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utóbbi teljesen kielégítő volt. Valóban többet tud, mint a Movie Maker. Kipróbáltam a Videó Capture módot (monitoron lévő webkamera), tökéletesen működik (nem is egy módban), és rögtön tárolja, MP4 = windows média player, AVI = windows média cassic lejátszási lehetőséggel a dok. mappában. Nekem egyenlőre ez is elég. Tökéletes a hang, és a videó. Erről az oldalról kaptam segítséget, hogy a rossz Movie Maker videoszerkesztő program helyett ezt töltsem le. Köszi ismeretlen--bejött.
2015. júl. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!