Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használ még valaki rajtam...

Használ még valaki rajtam kívül Windows XP-t otthon?

Figyelt kérdés

Ha használtál mire váltottál a támogatás megszűnése után?

Én maradtam/maradok az XP-nél, nekem az tökéletesen megfelel.



2015. júl. 26. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még sokan.Mondjuk én Windows-ból 7-et használok.
2015. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Használok, de úgy hogy mellette fent van a Windows 10 is. Magyarul bekapcsoláskor kiválasztom hogy melyiket akarom indítani. Attól függ milyen géped van. Ha régi akkor azon jó az XP, ha új akkor pedig pazarlás XP-t használni mert nem használja ki a hardvert.
2015. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A gép az régi, a hardverek is régiek, csak a memória az, ami újabb (4 GB), de a többi dolog a gépben régi, és nem futott rajta rendesen a 7-es.
2015. júl. 26. 12:31
 4/16 SimkoL ***** válasza:

Programozás miatt használom, mivel a régi programnyelveket nem nagyon 'állják' a későbbiek. Win7 alá raktam fel Delphi 7-et - egyik legjobb Delphi verzió - hát annyira nem volt kis idő mire tökéletesen ! működött.

Támogatás: Amíg az általam használt programok az elvárt módon futnak rajta nem érdekel. Soha nem játszom, csak programozói oldalakat látogatok amíg XP alatt vagyok. Nem érdekel a design, az úgymond plusszok csak felbosszantanak.

2015. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Aki Windows 8-10-et használ szerintem rájött hogy az utóbbiak dizájnja sokkal minimalistább mint a régieké. A régiek voltak agyonszínezve :D
2015. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi asztali gépen maradt az XP, mert 1 GB memóriával mást nem lehet rá telepíteni. De netre nem megyünk fel vele.

A laptopomon Windows7 van, de ez 4 GB-s gép.

2015. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tom Benko ***** válasza:
52%

Sajnos még sokan, kényelmességből, illetve, ami lényegesebb, egyes programok megkötéséből. Sőt, sokkoló lesz, amit mondok, van, ahol az egyetlen használható program kizárólag 3.1-es winen fut.

Én amúgy még a támogatás lejárta előtt cseréltem, főleg a sötét hülyeségei miatt, Linuxra - és azóta is örülök ennek a lépésnek.

2015. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
2 régi gépem van (mindkettő ugyanaz) Egyiken win2k, másikon winxp és linux van. Nem használom már ezeket, viszont nagyon nagy siker volt z XP. :) És az egyik válaszoló írta, hogy a win8/win10 rendszerek rondábbak. Ez így van! Hiába a legjobb a win8 és a win10, a design, igényesség sokat elárul a gyártóról :) Ezekből a "metro" stílusú rendszerekből azt lehet leszűrni, hogy a microsoft sz***rik az egészre, csak a mandzsó kell neki. Most lehet mondani, hogy ingyenes a win10, de... Mi van ha 5-6 év múlva gépet cserélsz, és még mindig a sata3 vinyódon van a c meghajtó? Akkor nagyon megszívod, mert a pcie-msata elterjedőben van... Tehát csak később kell érte fizetni. Viszont a Linux még mindig egy jó alternatíva, mivel ingyenes, kevésbé zabálja a hardvereket, szerverekben is azt használják, és jó a támogatása. Sőt, Linuxra egyre több játék van, és egy új programozási nyelvet is kitaláltak, amivel a klasszikus windows játékokat linuxra is meg lehet írni :) Na meg az erősebb gépekkel rendelkezőknek mindig is ott voltak az emulátorok. :) Linux&Win7 forever xdd
2015. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Én linuxra váltottam pontosabban xubuntu 14.04 LTS-re. És nem bántam meg. Az elején egy kicsit furcsa volt, de könnyen meg lehet szokni. Nekem tökéletesen megfelel a linux is, mert böngészéshez/zene hallgatáshoz/videók nézéséhez megfelel a linux.
2015. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem, pedig eredeti XP-m van. Nem szeretek veszélyesen élni.
2015. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!