Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indít el vagy 30-at?

Gabiking kérdése:

Miért indít el vagy 30-at?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérédsem mikor bekapcsolom a számító képet akkor belépek egyből a feladat kezelőbe és kb 30 firefox-ot indít el amivel kihasználja a Cpu-t és a memóriát. Mit tegyek ellene?

2015. júl. 26. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy ha valami meghal akkor ne fagyon le az egész böngésző. Teljesen normális, az internet explorert leszámítva már mindegyik böngésző így viselkedik, és nem használ több(sokkal) memóriát, vagy CPU-t mind ha egy folyamatként futna
2015. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem ídítotam el semien böngészőt és a feladatkezelőbe szinte csak firefox van és nem indítottam el és fullon megy minden!
2015. júl. 26. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eddig egyedül a Chrome-t láttam laponként külön folyamatot nyitni. Múltkor egy javítás kapcsán egy gépen le kellett volna állítanom, bezártam, de még mindig futott. Bezárás előtt egy lap volt nyitva, de nagyjából 10 Chrome folyamatot zártam be a feladatkezelőben, mire tényleg nem futott. Menjenek a jó... ez volt az asztali, a mobilos verzióról már leírtam néhány napja a véleményem. Az is egy rakás...

Miről is szólt a kérdés? Zárd be az összes Firefox folyamatot, majd a Start menü/Futtatásba írd be: firefox -p majd enter. Itt hozz létre új profilt, indítsd el, aztán majd kiderül, az új profillal csinálja-e még.

2015. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!