Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki megtudná oldani ezt a...

Valaki megtudná oldani ezt a rejtvényt?

Figyelt kérdés

Egy kérdéses feladvány, a megfejtés a kód maga, mely beváltható a [link] oldalon. Amíg nincs meg a megfejtés, kár próbálgatni, csak kitiltatod az IP-d az nvidia oldaláról. Batmentes steam account szükséges hozzá.

Volt egyszer egy ember,

kutyája volt, Kender.

Kétszer kellett nékie

kutyára kölcsönt kérnie.

Háromlábú harapós eb -

ennek hamar híre lett.

Nem ugat, nem fárad,

ok nélkül nem támad.

Jó ösztönű öleb -

örült meg az öreg.

BK5U-UJRB-YR3A-2HKQ-TJOB-1M4U


2015. júl. 26. 20:43
1 2
 11/17 anonim válasza:
Persze hogy van de először a válaszra kéne rájönni.
2015. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Gábor_79 ***** válasza:

Hát nem tudom. Ez egy nemzetközi Geforce nyereményjáték, amiben mellesleg Magyarország, mint európai régió nincs benne. Feltesznek magyarul egy kérdést, amire a válasz, egy 6 szegmense osztott szám-betűsor, amit be kell írni. És persze ugyanez a válasz az angolul, románul, spanyolul.. stb feltett kérdésre.

Szerintem ez itt nem működik.

2015. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 map válasza:
gabor_79 : a rejtvenyre vonatkozo posztjaid fele teljesen ertelmetlen, a feladvanyt pedig mar megfejtették. A harmadik hozzaszolo mar linkelte: [link] <- itt lehet probalkozni, most mar csak a jatek oromeert.
2015. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gábor_79 ***** válasza:
Mint ahogy a kérdés kiírásában is benne volt a "megfejtés". Épp arról beszéltem, hogy az a kód lenne az, már az első válaszomban.
2015. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 map válasza:
En is pont arrol beszeltem, hogy a posztjaid fele ertelmetlen, de lassan modositanom kell a haromnegyedere.
2015. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Gábor_79 ***** válasza:
Fú és akkor mi van? Nekem meg úgy tűnik, hogy te nem nagyon kapod el a fonalat. Vagy betűzzem? majd bele jössz
2015. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 map válasza:
Mar csak azt nem ertem, hogy miert nem probalod ki 'a kérdés kiírásában is benne volt a "megfejtés"'-t az adott itstoohardos linken, es leellenorzi neked hogy jo e a valasz. Nyilvan nem, kulonben nem a 100+ adik ember fejtette volna meg. De még raadasul az egyik posztolo is leirta neked, hogy nem jo, mert volt ot szabad masodperce kiprobalni mielott hulyet csinal magabol.
2015. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!