Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok DVD-t írni/...

Miért nem tudok DVD-t írni/ zene CD-t csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy DVD-re rátenni pár zenét. Vettem is ehhez egy üres DVD-t, elindítom a Windows 7-en a "fájlok CD-re írást", majd a "Lemezre írást". Megnyílik a Windows Media Player, ott vannak a zenék. "Írás indítása" után elindul, majd 99%-nál megáll, majd közli, hogy: A WMP problémát észlelt a lemezre írás során.

Mi a porbléma?



2015. júl. 27. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Írj ezel inkább:

[link]

2015. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos ezzel sem működik. Ha adatlemezt akarok csinálni, akkor írás után kiadja a DVD-t, hogy kész van, de valójában még mindig üres.

Ha az audio lemez készítést választom, akkor azt mondja, hogy a CD típus nem megfelelő. De a DVD-R miért nem jó?

2015. aug. 2. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj Néróval.

de szerintem a dvd írót cseréld vagy fej tisztítás.

megjegyzem,vannak dvd Írók melyek nem dvd írnak csak cd r 700mg st. annak ellenére hogy dvd író,és mégsem rendelkezik ezzel a funkcióval.

lehet hogy nálad is ez a probléma.

2015. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Neuhauser László ***** válasza:

Próbáld ki az AMPOO BURNING STUDIO FREE - t, nekem mondenhez bevált


Egyébként DVD-re NEM fogsz AUDIO formátumot írni, csak mp3-at vagy adatként hangfájlokat


Lehet az is, hogy ha egyszer már megkísérelted az írást, akkor a lemezed már nem működőképes

2015. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Neuhauser László ***** válasza:

JAVÍTÁS:


"AMPOO BURNING STUDIO FREE"


Helyesen:


ASHAMPOO BURNING STUDIO FREE

2015. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget! Akkor megprobalom a cd r-t is meg sz ashampoot is!
2015. szept. 10. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!