Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyat tudok csinálni hogy a...

Olyat tudok csinálni hogy a gépemen egyszerre legyen win 7 és 10?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni a win 10-et de a win 7-et nem akarom letörölni ha nem lenne a jó a 10. Van egy c meghajtó amin a 7 van az 219gb és 90 a szabad van egy D meghajtóm amin a 10 LENNE ha meglehet oldani az 74GB és 52 a szabad. Meg lehet oldani?

2015. júl. 27. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy új partíciót arra telepíted és indításnál kiválasztod, hogy melyiket bootolja be a rendszer.

Vagy egy másik HDD/SSD-re rakod és ugyanígy bootolod.

2015. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok újabb kérdést megnyitni ezért ide írom. "A frissítést úgy terveztük meg, hogy gyorsan, egyszerűen és problémamentesen történjen meg, miközben megmaradnak a dokumentumai és fájljai." ez azt jelenti hogy ha a win 7-et ha újratelepítem win 10-é vagyis frissítem akkor megmarad minden játék, fájl?
2015. júl. 27. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem.

Ez lehetetlen lenne, de ki lehet választani neki másik partíciót, vagy képfájlban letölteni a win10 frissítést (tehát magát a win10-et) és majd pendrive-ról vagy DVD -ről telepíteni, amikor akarja az ember. Serialt nem kapsz majd a win 10-hez, mert elvileg a régi windows-al összekapxsolt microsoft fiók meg fogja jegyezni az ehez kellő adatokat, tárolja és win 10 telepítéskor le fogja kérdezni, mikor ugyanúgy összekapcsolod a microsoft fiokoddal.

2015. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem eredeti a win 7-em akkor nem lesz nekem ingyenes? :/ (Mielőtt érkeznének az oltások hogy nem eredeti nekem elmondom hogy így vettem a gépet és rajta van egy win 7 telepítő...
2015. júl. 27. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!