Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van rá esélyem hogy netről...

Van rá esélyem hogy netről valahogy telepítsek egy win 7 vagy 8 as rendszert ami használható lesz és nem bas. Znak meg érte hogy nem jogtiszta?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy mágus és sose csináltam ilyet, de a laptopomon már nagyon gatya a win 7. Pedig jó laptop I 3-as proci 6 gb ram és 64 bites. Igazából azt sem tudom mi szerepe van annak hogy 64 bites. Esetleg lehet vaalami jó videót találni ami analfabétáknak is bemutatja a telepítést? Nem játszok meg ilyesmi csak böngészésre használom a netet napi szinten.
2015. júl. 28. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:

lemented a fontos dolgaidat valahova(pendrive, hdd, másik partíció)

utána beírod a googleba: dirtywindows

letöltöd valameilyk win7-et az oldalról(kincsestérképben bennevan), és kiírod dvd-re vagy rárakod pendrivera(rufus)

utána megint keress rá: dirtywindows win7 telepítés

ém az msdn-t raktam fel, telepítés közben ne adj meg kódot ha kéri, és daz loaderrel aktiváld

2015. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Brenya ***** válasza:
Lehet, hogy nem is kéne újra telepítened elég lenne egy alapos rendszertisztítás, hogy ne legyen olyan "gatya a win 7". Ha a mostani win7 aktiválva van akkor elég ha ki írod a regisztrációs kulcsot és ha újra telepíted akkor azt megadod.
2015. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már egy csomó rendszertisztítást csináltam sok vírusírtót lefuttattam de nem jobb a gép baromi lassú letakarítottam minden felesleges programot. Ezt az aktiváló kulcsot vagy rendszerkódot merre találom a gépen?
2015. júl. 28. 13:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Regisztrációs kulcsot akart lenni?
2015. júl. 28. 13:57
 5/5 Brenya ***** válasza:
Vezérlőpult->Rendszer és karbantartás->Rendszer->Legalján windows aktiválás termék azonosítója....
2015. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!