Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 frissítés?

Windows 10 frissítés?

Figyelt kérdés
ugye azok frissíthetnek Win 10-re akik eredeti 7/8.1-el rendelkeznek, azaz jogtisztával. és attól még nem az hogy aktiválva van. hogyan kell igazolni akkor?

2015. júl. 29. 11:27
 1/9 A kérdező kommentje:
nincsen róla számlám :P
2015. júl. 29. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:
A licenc megvásárlása során kapott termékkulcsot kell megadni az operációs rendszerben, majd ezt követően aktiválni.
2015. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
neked már elérhető a 10? rég regisztráltam a win 10 beszerzése programba de semmi..
2015. júl. 29. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Magyarul nem mindenki egyszerre kapja meg.

2015. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen! ment a zöld kéz
2015. júl. 29. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nem kell termékkulcs a frissítéshez. Sőt, ha mondjuk újra kell rakni a windowst nem kell először a win 7/8-at újratenni, és onnan frissíteni, hanem egyből telepítheted a win 10-et tiszta telepítéssel. Nem kell ide se termékkulcs, mert ha frissítettél, megjegyzésre került az alaplap ID-je, és automatikusan beaktiválásra kerül a Windows.
2015. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ezt írták nekem facebookon:


"Köszönjük érdeklődését új, rövidesen megjelenő operációs rendszerünk iránt!

Nem ismerjük pontosan a folyamatot. Úgy gondolom, hogyha a jogtiszta Windows 8.1 van fent a gépén és ezen regisztrált a hagyományos módon (windows.com/10upgrade), akkor a következő órákban/napokban szépen le fog csorogni a szükséges telepítő fájlok, és értesíti, amikor készen áll a frissítésre. Ha az Insiderből származó Windows 10 van a gépén, akkor a programon belül kell érdeklődni a frissítés menetéről.

Ha nem regisztrált és Windows 8.1 van, akkor majd a Windows Update-en keresztül tudja frissíteni a gépét Windows 10-re jogosultság esetén. A bejelentett ingyenes frissítési ajánlat a következőt jelenti: ingyenesen frissíthetnek azokon a számítógépeken, amelynek tulajdonosa rendelkezik rá a Windows 7/8 megfelelő verziójának jogtiszta, számlával és/vagy más módon igazolt licencével. Önmagában az, hogy a Windows aktiválva van, még nem jelent jogtisztaságot. Ezt az ajánlatot 2016 júliusáig lehet elfogadni. Az Insider programban való részvétel nem jogosítja fel a végleges termék használatára.

Azoknak, akik regisztráltak a Windows 10-re:

Hullámokban megkezdtük a Windows 10 eljuttatását a már regisztráltak számára. Várja az értesítést!

Üdvözlettel,

A Microsoft Magyarország csapata"

2015. júl. 29. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:

én ezen keresztül telepítettem:

[link]

Mivel így nem kell várni meg semmi hülyeség.Magyar az egész,nem kellet se pendrivera se DVD-re másolni/kiírni. 1-2 óra alatt megvolt az egész.

A frissítés után a driverekkel volt egy kis gond de megoldottam azóta tökéletesen üzemel.

Nekem idáig bejön bár win 8.1 után egy kicsit fura.

2015. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
# 8: kész is van, onnan ahonnan te is szerezted. aktiváltam is egy kis trükkel :D nekem nagyon tetszik az új Win!
2015. júl. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!