Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom a Microsoft...

Miért nem tudom a Microsoft Virtual PC-t telepíteni Win7-re?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Microsoft honlapjáról a Virtual PC magyar nyelvű telepítőjét (Windows6.1-KB958559-x86-RefreshPkg.msu), melyet ha megpróbálok futtatni, akkor el is indul, de a végén azt írja ki, hogy a frissítés nem települt. (A telepítés előtt a Microsoft oldalán lévő instrukciók alapján feltelepítettem a Windows XP Mode-ot is.)


32 bites Win7 Professional SP1 fut a gépemen, a hardverek megfelelnek a követelményeknek.



2015. júl. 29. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A Microsoft Virtual PC már megszűnt, az utolsó verziót körülbelül 8 éve adta ki a cég. Az XP mód támogatása 2014 áprilisában szintén megszűnt.


Windows XP virtuális futtatására használható pl. az Oracle VirtualBox, ez sokkal hatékonyabb virtualizációra képes, mint a rég megszűnt Virtual PC.

[link]

2015. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben tökéletesen igazad van, annyi különbséggel, hogy nem a Virtual PC , illetve az XP szűnt meg, hanem a támogatása. Valóban nem frissítik már az XP-t, viszont attól még telepíteni bármelyik gépre lehet.


Az említett Virtual PC telepítője is letöltető még a Microsoft oldaláról, én is onnan töltöttem le, tudom is futtatni, végig is megy a telepítő folyamat, de a végén valamiért nem települ. Másik gépen fel tudtam rakni, de az enyémen valamiért nem.

A kérdésem erre a problémára vonatkozott.

2015. júl. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!