Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nincs hely a telefonomon?

Miert nincs hely a telefonomon?

Figyelt kérdés
Alapbol 5GB-os a belso tarhelye, ezertmikor megvettem vettem hozza 16GB-os memoria kartyat. Es nem ertem hogy amiket letoltok programokat miert nem az SD kartyara menti a telefonom. Kepeknel meg tudtam csinalni meg alkalmazasoknal annyit tudtam tenni h miutan letoltottem athelyezem memo kartyara de sajnos nem mindegyiket engedi athelyezni se. Mit tudok tenni ilyenkor?
2015. júl. 30. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
SD kártyára nem tudsz telepíteni, csak rootolt telefon esetében. De 5GB-t mivel tudtál teletömni azt nemtudom. Tisztítsd ki a teleont valami tisztítóprogrammal, töröl a caset, akár manuálisan is.
2015. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 E1D1E ***** válasza:

Telepítsd a Clean Master programot [link] tísztítasd ki vele a telefonodat.

Ha késsz a takarítás, töröld a Clean Master adatait, majd töröld a programot.

(feleslegessen akar folyamatossan futni a háttérben és csak lassítja a telódat a jövőben)

2015. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!