Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangkártyámat szeretném...

Hangkártyámat szeretném átállítani 5.1 re,3 csatlakozó van hátul eddig windows 7 (64 bit) -em volt azon jó volt de frissítettem windows 10-re és így már nemjó. Alaplap:MSI G41M-P26 (MS-7592) rendszer:win10 Home 64bit?

Figyelt kérdés
Windows 7 en ezzel a driverrel használtam: [link]

2015. júl. 30. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az operációs rendszereknél legfrissebb 7-et lehet kiválasztani, ez lesz a probléma. Keresd meg a driver mappájában azt az exe fájlt amit kell és a "program kompatibilitási problémák elhárítása"-nál próbálkozz. (valószinűleg több exe is lesz ott, foggyalmam sincs, hogy meiknél kell átállítani, de az is lehet hogy mindnél) Előfordulhat hogy néhányszor újra kell majd telepítened majd a drivert.



Én ugyanezt realtek-es driverrel próbáltam (insider verzióban), de nekem is problémás volt, szerintem írj a microsoftnak.

2015. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Teljesen újraraktam a gépet szóval semmi driver nincs a gépen.

Megpróbáltam felrakni a windows 7 es drivert de telepítés végén kiiirta hogy SYSTEM THREAD EXCEPTION NOT HANDLED és kezdhettem mindent a legelejéről mert alaphelyzetbe kellet állítani a gépet.

Hova tudnék írni a Microsoftnak?

2015. júl. 30. 12:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és a képernyőfelbontást se bírom átállítani:(
2015. júl. 30. 12:32
 4/5 A kérdező kommentje:
A felbontást már megtaláltam
2015. júl. 30. 12:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült feltelepíteni (A telepítőt Windows 7 kompatibilitással indítottam el).

De a HD VDeck nem akar sehogy se elindulni semmilyen kompatibilitással.

2015. júl. 31. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!