Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik az első benyomásaitok a...

Rezi Dencia kérdése:

Mik az első benyomásaitok a Windows 10-ről?

Figyelt kérdés

Én feltelepítettem. Nagyon jónak találom eddig. Két dolgot leszámítva.

Éppen csak a cipő méretemet nem küldi el. Bármit teszek a géppel, arról értesítést küld a szerverre, pontos adatokkal.

A kikapcsolhatatlan frissítés miatt, olyan összetevőket, drivereket is kapok, amik nekem nem kellenek.

Most jut eszembe a harmadik, talán legfontosabb. A vírusirtóban kikapcsolja a behatolásvédelmet. Talán nem véletlenül?



2015. júl. 30. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen beállításokkal tetted fel? A legtöbb "hazatelefonáló" funkció kikapcsolható, valamint használható live fiók nélkül is.
2015. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a driveres dolog nekem se tetszik, de elvileg változni fog, hogy legalább a drivereket kitudod választani ami nem kell, kell stb. (nem tudom hol olvastam)


az nvidia drivert nekem mindig leakarja szedni, de valami hiba kódot ír ki(nem néztem még meg, mert nem volt időm, és kedvem se), viszont külön felment az nvidia honlapjáról leszedve, de csak a driver ment fel, egyéb nvidia cucc nem akart települni, de nem tudom miért, de működik a fő dolog, szóval nincs baj :D


start menü kicsit szokatlan(nem a csempe, ahhoz hozzá szoktam, 8.1-ről váltottam), de nem mint ha használnám, nagyon ritkán használtam


tetszenek az új alkalmazások, edgenek van még mit fejlődnie, de egész jó

zene lejátszó is tetszik, eddig VLC-t használtam, de most nem fogom felrakni :D, max. ott ahol nincs normális lejátszó, van jó pár alkalmazás ami tetszik, de nem fogom használni szinte soha/nagyon ritkán, mert arra épp nincs szükségem, ezt a realtek drivert meg hiába törlöm, állandóan felrakja(de tudom tiltani az automatikus indítását)


tetszenek az új játékok (kártya), rengeteg dolog van ami tetszik, ha lehet msot nem sorolom őket, de mivel eddig nem volt, most meg van, talán majd egyszer rá szokok a használatukra


az pozitív dolog hogy benne maradt a régi vezérlőpult is, meg hát van akinek a régi IE kell (nekem szerencsére nem)


örülök az univerzális alkalmazásnak is, de még nem nagyon volt időm hogy foglalkozzak vele


ja és a számológép is okosabb lett, most már tud átváltani pár dolgot (pl.: hossz, súly, tömeg stb.)


kinézet nekem tetszik, nem szaporítom a szót, jó, de van még pár dolog amivel foglalkozni kéne (pl.: drivereket ne kelljen kötelezően telepíteni)

2015. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

időközben megtaláltam az a driveres dolgot amit mondtam:


[link]


microsoftos link: [link]

2015. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!