Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 lassulás? Miért?

Lego5763 kérdése:

Windows 10 lassulás? Miért?

Figyelt kérdés
29-én lefrissítettem a win10 et de a frissites utan joval lasabb lett mint a 8 es olyan mintha egy kicsit akadna az egesz rendszer.Win8 nal a bootolas kb 7 maodperc volt de itt win10 nel eltart kb 40-60 masodpercig.Tudnatok segíteni?mert a tesztek szerint a win10nek alapnol gyorsabbnak kene lennie mint a win8nak.Bár nálam ez nem igy tortent.A laptopom:Asus n750jk.Bocsi az ékezetek miatt!?Win8.1 rol valtottam 10 re!?

2015. júl. 30. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
tiszta telepítés? Vagy frisítetted?
2015. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Frissitettem
2015. júl. 30. 16:40
 3/6 anonim válasza:

A frissítés sajnos ilyen lassú. A fejlesztői verzióban is volt amikor 2 órán át frissített. Ki kell várni.


Waldy

2015. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
engem is idegesít, hogy lassabb. jó, nem dől össze a világ, de azért az a kb. 12 másodperc, amíg bebootolt, nem volt rossz. Most a bootolás és a bejelentkezési képernyő között hosszú másodpercig fekete a kép, remélem majd gyorsítják a dolgot valahogy, mert kissé lelombozó.
2015. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is ez vele a problémám!Majd 1-2 hónap mulva ujra megpróbálom!
2015. aug. 1. 16:02
 6/6 anonim válasza:
előző vagyok, ma gyorsan belépett, mint a kisangyal, semmi bajom nem volt. nem tudom, mitől függ.
2015. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!