Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olvastam hogy tegnap megjelent...

Trickentrack kérdése:

Olvastam hogy tegnap megjelent a windows 10, jelentkeztem 1 hónapja a frissítésre, de még nem tudom frisséteni. Mikor tudom majd?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
sok információt írtál arról milyen oprendszered van :D a géped kompatibilis a win10el? nem mindengépre mehet win10... és ha jelentkeztél akk win8on már lehet frissíteni
2015. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyszerre kerül sorra. A laptopom tegnap délután kapta meg a frissítést, az asztali gépem meg még mindig nem. De már be lehet szerezni a telepítőkészletet a Microsoft honlapjáról, amivel frissítheted.
2015. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Win 8.1 em van

Poci AMD Phenom B50 x4

ATI Radeon HD5670

Alaplap Gigabyt 78LMT-S2P

Kingston 240GB SSD

Toshiba 2TB hdd

Samsunk 320GB HDD

2015. júl. 30. 23:47
 4/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam neten hogy hova tölti a telepítőfájlokat.

Egy rejtett mappa itt: (C:)$windows.~BT.

Minden fájl benne van.

Most ha ott elkezdhetem telepíteni vagy csináljak bootolható pendrivet vagy inkább várjam az értesítést?

2015. júl. 30. 23:50
 5/5 -Zsoller válasza:
Most: [link]
2015. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!