Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-em van és a windows...

Gergely006 kérdése:

Windows 7-em van és a windows 10-et akarom rá tenni. mennyi idő a telepítés? (windows 10 technical preview nem működik! )

Figyelt kérdés

nekem is megjelent már hónapokkal ezelött a windows jel a jobb alsó sarokban...Mint a legtöbben én is jelentkeztem,felregisztráltam és meg is kaptam az ingyenes 1 éves windows 10-em



Most,az a gomb nyomási lehetőségem van,hogy azt írja,hogy:"OK,Értesítést kérek ha kész"


Most telepíti? vagy mikor telepíti? egyáltalán hogyan kell elindítani a letöltést? és mennyi idő amíg feltelepíti?



2015. júl. 31. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyomd meg, hogy értesítést kérsz. Állítólag szól ha letöltötte amit le kell, de érdemes nézegetni, mert nekem pl nem szólt.


Nagyban függ a gépedtől, hogy mennyi idő, nekem kb egy óra volt, plusz míg a háttérben letöltötte a cuccot, az a neted sebességétől függ


Nem, nem egy évig ingyenes a Windows 10 majd meg kell venni, hanem ha egy éven belül megveszed a Windows 10et akkor 0ft-ot kell fizetned, de örökre a tiéd(legalábbis addig míg azt a gépet használod)

2015. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jah de nem nagy dobás, én tegnap frissítettem de a 7 még mindig jobban tetszik
2015. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy senki sem mondja el, hogyan értesít a win10 pontosan, pedig csak azt kéne leírni, nála hogyan történt. Nyilván kismilióan feltették már, de semmi válasz...
2015. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah...de köszönöm a válszokat! :)
2015. júl. 31. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Le lehet szedni simán magát az isot,azzal egyszerűbb. VISZONT gondolt át...Ha jól müködik a mostani rendszered akkor talán még ráérsz a frissítéssel,sokaknál gond van még. Jobban megéri tiszta telepítést végezni. Én kétszer raktam fel idáig mind a kétszer hiba nélkül igaz egyszer befagyott telepítés közben de egy reset megoldotta.

Viszont nekem nem tetszik már ez a win 10 személy szerint..

Annyira irányítani akar engem még a vírusírtójával is holott én nem használok és semmi gond nincs belőle de win 10 nél registryben kell állítgatni hogy ki bírt kapcsolni és ez csak egy példa

Kinézete se tetszik nekem bár van egy két szép megoldása is,és nem értem ezt a sok mobil alkalmazás miért jó pc-n...Jah és ami miatt teljesen használhatatlan nálam az a start menü gyorsasága..Van hogy második kattintásra érzékeli nálam csak ami nagyon zavaró :/

Pár hónap múlva lehet jó lesz de egyenlőre maradok a Win 7 nél:)

2015. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!