Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jobb-e a Windows 10, mint a 7...

Jobb-e a Windows 10, mint a 7 vagy a 8?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinél jobb, van akinél rosszabb. Géptől és telepítéstől is függ.
2015. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig összességében tetszik, vannak furcsaságai, amiket még szoknom kell(a start menü pl egyáltalán nem jön be, és az almenük egy része is elég kaotikus, nehezen találom meg azokat, amik kb xp óta ugyanott voltak - fogalmam sincs pl, hogy hogy tudok megnyitni egy control panel t, a search bar nélkül egy jó darabig elmolyolnék vele). A programjaim simán futottak 7 alatt is, nem érzékelek sebességbeli klüönbséget(annyit, hogy a boot nálam valamilyen furcsa okból kifolyólag sokkal lassabb, mint 7 alatt volt - mindenhol azt olvastam, hogy gyorsabban indul, elég érthetetlen számomra, friss telepítés, ugyanazt a meghajtót is használom, minden driver a legfrissebb, de mégis nehézkesen indul).
2015. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jobb semmivel,csak annyi hogy "új"

Legalább is ez az én véleményem...

Már a telepítése se tetszik hogy össze vissza irogatja hogy éppen mit csinál meg szól ha kész van ahol pl nekem lefagyott és reset után indult el csak.

Nekem ebből sem az jön le hogy ez Pc re van hanem egy hatalmas tabletet szeretnének csinálni amit összekevernek a pc-vel. Mobil alkalmazások értelmét se nagyon látom,se a beépített appjait. Az pedig egyenesen szörnyű hogy mennyire ő akar téged írányítani. Még a vírusírtóját se bírod kikapcsolni anélkül hogy a registryben túrkálnál.

Lehet hogy idő után jó rendszer lesz de egyenlőre egy windows 8.1 startmenüvel(ami nálam néha második kattintásra késéssel jön elő).

2015. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8.1nel jobb mert ott ateltem par kek halalt es egyebet...

De 7-nel nem jobb a 10...Es nem is fogja felulmulni ez mar szamomra soha.



Amugy nem rossz,meg vannak kisebb nagyobb hibak de majd a frissitesekel helyrerakjak (remeljuk).



Betoltese valoba lassu (meg),ez mindenkinel igy van allitolag.

Virusirto kikapcsolhato.

Reg editbe piszkalas nelkul.

Futtatasba : gpedit.msc es ott lesz egyik reszbe Windows osszetevok,Windows Defender es abba a tobbi,enegedelyezni kell a kikapcsolasat. Bocs most fejbe nem tudom mar a rendesen utvonalt de meglehet talalni.

2015. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!