Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letölteni a...

-Zsoller kérdése:

Miért nem tudom letölteni a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
Eljutottam odáig, hogy kiválasztom a 64 bites letöltést (a jelenlegi rendszer is annyi) letöltötte, én kiválasztottam, hogy ezt a gépet frissíteném, tovább és azt írta továbbra is használhatom a gépet. Félóra múlva 0% és bezárni sem lehet, még Ctrl+Alt+Delete-tel sem. Úgyhogy kikapcsoltam. Tárhelyem van még 47 GB és a netünk sem lassú. Kérlek segítsetek!

2015. aug. 1. 08:42
 1/4 Gergő14 válasza:
Azért nem tudod letolteni(vagyis letudod)mert most meg mindenki váltani akar es toltik le.En meg nem ajanlom letölteni mert ez az op. rendszer meg nagyon kezdett fázisban van(rengeteg hiba meg fagy).Jobban jársz ha vársz meg a letöltessel.Remélem hasznos volt számodra ez a kis információ további szép napot.
2015. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, de ha jól tudom augusztus végéig tart ez a lehetőség úgyhogy megpróbáltam, le is töltötte, de aztán eltűnt és most semmi. Segítséget kérek!
2015. aug. 1. 12:16
 3/4 anonim válasza:

[link]

Ezzel a segéd programmal én is ezzel csináltam most is windows 10-et használok ! :)

2015. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gergő14 válasza:
Gratulálok és milyen az uj op rendszer(en meg nem hasznaltam es kivancsi vagyok) ?
2015. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!