Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megvenni a...

Miért nem tudom megvenni a Tűz szigetet a Dragon Cityben?

Figyelt kérdés
Azt mutatja, hogy 15 GEMért kellene megvennem, de ugyanakkor ott van az is, hogy 120 ezer aranyért is tudnék venni, kell hozzá hat szomszéd, van hat szomszédom, egymillió aranyam, mégsem tudom megvenni a szigetet, nem engedi. Mé' nem?

#Dragon-City
2015. aug. 1. 09:03
 1/4 BattleCat ***** válasza:
23%
Figyi! Oké hogy a gyakori kérdések az a hely ahol bármilyen kérdést feltehetsz, de azért ha ilyen kérdés írsz ki arra ne hidd, hogy kapsz rá választ.
2015. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyi! Oké, hogy annyira halálosan unod magad, hogy azt hiszed, ilyen vagánykodó válaszokkal sikert aratsz, de ne várd, hogy bárkit is érdekeljen...
2015. aug. 1. 10:51
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem tom hogy aktiv e meg a kerdes de eloszor gem-ert kell megvenni es utana veheted penzert.Igy van a tobbi szigetnel is
2015. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer fel kell oldani azzal a sok gemszel (sajnos :( ) majd csak utánna lehet pénzzel megvenni területenként.
2016. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!