Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vodafone 695 telefonom van,...

Vodafone 695 telefonom van, nem adtak hozzá telepítő cd-t. Amikor a gép usbjére csatlakoztatom akkor felismeri a gép a telefont, de nem tudja feltelepíteni a hardwarejét mert nem adtak hozzá. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 11:07
 1/10 CspCsj ***** válasza:

Értesítőpanelen ilyenkor megjelenik egy USB ikon. Vagy aktiváld, vagy válaszd ki a megfelelő kapcsolat-típust.


Telefon kézikönyv 29. oldal:

[link]

2015. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a 29. oldalon a telefonkönyv beállításai vannak :/
2015. aug. 1. 13:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy sikertelen a szoftver telepítése, mert nem találja..
2015. aug. 1. 13:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Értesítőpanelen megvan az usb jel, rá megyek és azt írja: csatlakoztatva a média eszköz
2015. aug. 1. 13:55
 5/10 CspCsj ***** válasza:

Elnézést, nem voltam egyértelmű: a PDF dokumentum 29. oldalára gondoltam. (számozás szerint a 56.)


6.4

Csatlakozás egy számítógéphez USB kábel segítségével

Az USB kábel segítségével médiafájlokat és egyéb állományokat vihet át a telefonja és a számítógépe között.

A készülék csatlakoztatása a számítógéphez / szétcsatlakoztatás

Használja a készülékhez mellékelt USB kábelt, amellyel a készüléket a számítógép egy USB portjára csatlakoztathatja.

Értesítésben részesül, miszerint az USB csatlakoztatva van.

Amennyiben módosítani szeretné az USB-kapcsolat típusát,

nyissa meg az értesítőpanelt és érintse meg az (USB) ikont.

2015. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket értem én ezekkel nincsen gond. Az a baj hogy a gép nem találja ennek a szoftverét és így nem tudok adatokat átvinni. Azért köszi!
2015. aug. 1. 14:52
 7/10 CspCsj ***** válasza:

Néha külön aktiválni kell, pl így:

https://www.youtube.com/watch?v=jxK96RdpbVc

2015. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A telefonomba nincsen memória kártya, csak a telefonnak van belső memóriája, nem lehet hogy az a baj?
2015. aug. 1. 15:15
 9/10 CspCsj ***** válasza:

Lehet hogy csak a memóriakártyát látja.

Egyébként wifi-n szoktam összekötni telefonokat, hogy egy ingyenes FTPserver alkalmazást indítok a telefonon:

[link]


Majd a számítógépen az alkalmazás felső szürke sorában lévő címet beírom a Totalcommander FTP kezelőjébe és csatlakozás után oda-vissza tudok másolni...

2015. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2015. aug. 1. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!