Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a forge mod?

Miért nem működik a forge mod?

Figyelt kérdés

Eredeti minecraftom van, de valamiért amióta megvettem az eredetit a forge mod nem akar működni.

Most 1.8-as modokat válogattam össze magamnak, és az alábbi weboldalról le is töltöttem párat:

[link]


Először a modok, illetve a minecraft kiírta, hogy nem jó a verzió neki, ezért kicseréltem a legújabbra.

A legújabbnál meg az elején megjelenik az üllő és a kalapács, meg a 3 vörös betöltőcsík és ki is írja, hogy betölti a fájlokat, de aztán semmi, csak fehér képernyő.

Letöltöttem az ajánlott verziót is, de a fentihez hasonlóan nem történik semmi.


Most mit csináljak, már vagy 10 perce nem csinál semmit?



2015. aug. 1. 11:42
1 2 3
 21/23 kszk2 ***** válasza:

A gépem pedig:

Intel core i5 4690 3,5 Ghz (4 magos)

8 Giga ram (DDR3 1600 Mhz)

Alaplap: Asus H97-PRO GAMER

Tároló: Samsung SSD 850 EVO 120 GB

Videókártya: Sapphire Radeon R9 290 (4 Giga video ram)

2015. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 kszk2 ***** válasza:

A modpack-ok is vacakolnak?

Próbáld ki a Feed the Beast-et vagy a Tekkit-et, ha azok működnek a klienseddel van a baj, ha azok se működnek akkor a gépeddel.

2015. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Valami oknál fogva most valamiért az eredeti kliensemmel sikerült elindítani a forge modot és 5-6 modot be is raktam 1.8-ast.

Fogalmam sincs, hogy mi a baja, mert mindent ugyanúgy csináltam ma is, mint tegnap, de most mégis működik.

Annyi a különbség, hogy nem a minecraft ikonnal indítom, hanem a launcherrel, merthogy a minecraft ikon az valahogy eltűnt, amikor újra lett rakva a minecraft.

2015. aug. 2. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!