Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom beállítani azt,...

Hol tudom beállítani azt, hogy ha lecsukom a laptop tetejét, akkor ne jelentkezzen ki msn-ből? A másik kérdésem meg az, hogy mi az a hibernálás?

Figyelt kérdés
Ha lecsukom a laptop tetejét, akkor készenléti állapotba kerül, felnyitom, akkor kéri a felhasználóknál a jelszavamat, belépek, és látom, hogy az msn-ből kilépett. Szóval vagy azt kéne beállítani, hogy ne jelentkezzen ki a Windows a felhasználóból, csak legyek simán készenléti állapotban, vagy az, hogy ha kijelentkezik, akkor msn-ből ne. A másik kérdésem meg az, hogy mi a különbség a készenléti állapot és a hibernálás között?
2010. márc. 7. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A vezérlőpulton (klasszikus nézetben) az Energiagazdálkodási lehetőségeknél kiválasztod a Speciális fület, és ott be tudod állítani.

A hibernálás olyan, hogy kikapcsol a számítógép, de előtte lementi a memória tartalmát a merevlemezre, tehát indításkor ugyanazok a programok maradnak ott, amelyek hibernáláskor futottak.

2010. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a készenlétnél azért jelentkezik ki az msn mert megszűnik az internet kapcsolat

azt meg nem lehet beállítani h a netkapcsolat ne szűnjön meg készenlétnél, de javítsatok ha tévedek

2010. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az kéne neked,hogy ha lecsukod a lapi tetejét akkor ne lépjen ki,ne bontson.

[link]

2010. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!