Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen képet milyen programmal...

Ilyen képet milyen programmal tudok szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy a képet és a szöveget is én szerkesszem. Online programokat találtam, de ott csak a képet tudom beilleszteni.

[link]


2015. aug. 1. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A GIMP-el mindent meg lehet csinálni, még azt is amit nem... :-)


De ami Neked kell, azt a Microsoft PowerPoint-jával is... :-)

2015. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Valójában bármelyik réteges képszerkesztővel triviális lenne a feladat, ha a keretet meg tudnád rajzolni hozzá: A keret ablakai átlátszók, és azok alá újabb rétegeken tetszés szerinti szöveget és képet rakhatnál be, amelyeket a megfelelő módon átméretezhetnél és elforgathatnál. Erre tökéletes a Gimp, de ha kisebb és egyszerűbb programot szeretnél, a Phoxo is megfelel.

A probléma tehát nem a programmal van, még legkevésbé a kép és a felirat szerkesztésével -- hanem, hogy honnan szerzel megfelelő keretet. Megpróbálhatsz rákeresni, de szerintem nem valami szívderítő a kínálat, a ténylegesen letölthető képek mennyisége meg ennek is csak a töredéke:

[link]

Elvileg az általad linkelt bemutatóképet is ki lehetne vágni, de sajnos olyan rossz minőségű, hogy nyomtathatatlan. Ez a cég szempontjából persze érthető, ki venné meg a lapjaikat, ha nem így volna?

Az optimális megoldás az lenne, ha te magad tudnád összeállítani a keretgrafikát is, de félő, hogy annyi tapasztalatod még nincs.

2015. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!