Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 60Hz 1080p-s TV-n mennyire...

60Hz 1080p-s TV-n mennyire érdemes CS:GO-zni? Mindenképp újat kell vennem ha váltok?

Figyelt kérdés
Most éppen egy laptopon játszok, de váltani szeretnél asztali PC-re, és van hozzá egy TV-m. Xbox 360-hoz használom, ott nem tapasztaltam semmi különlegeset viszont azt olvastam, hogy ez PC esetében, főleg CS:GO-ban nagyon nagy hátrány az ellenféllel szemben. Mindenképpen váltsak játékoz 120Hz-s monitorra, vagy szerintetek kibírom a TV-vel is? Mert minden pénzem a gépre fog menni, így is alig lesz rá pénz, ráadásul a TV-vel sem tudok mit kezdeni mert muteroméknak 120centis FullHD TV-jük van nekem meg olyan pici a szobám, hogy a mostani 60centis 60Hz-s TV is éppen, hogy elfér... Szerintetek?

2015. aug. 1. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
kicsit álságosnak érzem, hogy ilyesmi miatt aggódsz, közben meg vsync-kel akarsz játszani... Ha meg nem, akkor mi a kérdés?
2015. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek ehhez, csak olvastam, hogy ha 60Hz körülül van a TV akkor lassabb a képfrissítés, hiába van 200 fps-em CS:GO-ba. Azért kérdezem, hogyha van egy jó GTX videokártyám akkor ahhoz érdemes lenne vennem egy magasabb Hz-s monitort? Eddigi életem során gép előtt töltött időm(ami rengeteg...) 70%-t laptop előtt töltöttem, így annyira nem értem ezeket a képfrissítéssel kapcsolatos dolgokat. Azért kérdezem, hogy új gép mellé érdemes-e új monitort venni a magasabb képfrissítés miatt.
2015. aug. 1. 20:07
 3/4 kszk2 ***** válasza:

Nem az a lényeges (nem csak az) hogy hány Hz-s a TV hanem hogy mennyi a késleltetés. Általában a tv-k nél jóval nagyobb a késleltetés.


Kösd rá a laptopot a TV-re és ha nagyon érezhető hogy lassabban reagál vegyél egy jó monitort.

2015. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokáig laptopról HDMI-ztem TV-n, nem volt gond. Azért még megnézem, köszi az infot. Ment a pacsi.
2015. aug. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!