Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megoldani a nem...

Hogyan tudom megoldani a nem kompatibilis programokat a számítógépemen?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Például a szoftver egy újabb verziójával, vagy ha nincs belőle újabb, akkor virtualizációval.
2015. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem állsz be a sorba, hanem olyan oprendszert használsz, amire szükséged van, azaz ami a programjaidat futtatni tudja. Majd csak nem cikiznek érte a suliban...
2015. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vagyis rakjam újra a gépem?:D"


Ne privát üzenetben írj, mert akkor ha valakinek ilyen jellegű problémája lenne, és rákeresne, nem találna rá megoldást.


Nem kell újratelepítened semmit. Ha van újabb verzió a szoftverből, térj át arra. Ha nincs, akkor mint mondtam, virtualizációt használva használd a régit. A virtualizáció majdnem olyan, mint az embereknél a skizofrén állapot, egy időben több operációs rendszert futtat a számítógéped. Hogy hatékonyan működjön, nem árt, ha a processzorod és az alaplapod támogatja az AMD-V vagy az Intel VT-x vagy az Intel VT-d virtualizációs technológiát. Vannak szoftverek, amelyekkel virtuális számítógépeket lehet futtatni a most futó rendszered fölött. Ha Windows 8.1-et használsz, használhatod a Microsoft Hyper-V szolgáltatását, de vannak rá más szoftverek is, például az Oracle VirtualBox, VMware Player, QEMU. Létrehozol bennük egy új virtuális gépet, és feltelepítesz rá egy operációs rendszert, amin még a szoftvered futott.

2015. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a komptaibilitási beállítások nem hoznak eredményt, és nem akarsz/tudsz újabb verzióra váltani, akkor marad a virtualizáció. (Ha elég izmos hozzá a géped.)

De én is azon az állásponton vagyok, mint a volt rendszerinformatika-tanárom. Nem feltétlen kell minidg a divattal menni, és minidg a legújabb oprendszert feltenni. Ami jól működik, ahhoz nem kell hozzányúlni.

2015. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!