Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet windows 10-re frissíteni...

Lehet windows 10-re frissíteni, ha lejárt a windows 8.1?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt írta a gépem hogy aktiváljam a windows-t, ki is írt egy határidőt, de nem nagyon tudtam mit kell csinálni,ezért nem aktiváltam, a határidő lejárt, de nem történt semmi, kivéve hogy a jobb alsó sarokban mindig ki van írva hogy aktiválja a windows-t.És közben megjelent a windows 10. Az lenne a kérdésem, higy így is tudok-e 10-re frissíteni, vagy előtte vissza kell-e vinnem a boltba,ahol összerakták a gépemet (asszem nem eredeti windows), hogy fríssítsék?

2015. aug. 1. 21:53
 1/9 kszk2 ***** válasza:
Frissíthetsz de a windows 10 is ugyanúgy kiírja hogy "Aktiválja a windowst"
2015. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha a windows 10-et nem frissítem,akkor nem lesznek korlátozások?
2015. aug. 1. 22:09
 3/9 kszk2 ***** válasza:
szerintem nem. nekem nem aktivált mert nem volt internet, de semmi korlátozást nem tapasztaltam.
2015. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Microsoft Toolkit ezzel tudod aktiválni és a win10 is aktiválva lesz !
2015. aug. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megpróbltam toolkittel,de nem értek hozzá
2015. aug. 2. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:

A Beállítások > Adatvédelem menüpont alatt a Windows 10-ben minden fenti beállítást letilthatunk. A Beállítások fülnél leállíthatjuk azt is, hogy a gépünk update-eket küldjön

forrás:www.origo.hu/techbazis/20150731-windows-10-adatvedelmi-beallitasok-adatkuldes.html

2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Frissítheted ha gondolod semmi bajt nem csinálsz vele ne aggódj, amikor a frissítés lezajlott KMS pico 10.0.7.10240 változatát futtatod 1x 1 kattintással és aktivált "teljes" windózod lesz, programjaid megmaradnak, fájljaid megmaradnak, asztali ikonok megmaradnak, dokumentumok és képek mappa tartalma is megmarad 100%.
2015. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha frissíteni szeretném,akkor az oldalukról kell letölteni?

Vagy inkább vegyem meg eredetiben?

2015. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

letöltheted a microsoft letöltő központjából az ISO fájlt és azt kiírhatod Pendrivera vagy DVD re vagy csak simán rákattintasz windózon belül a telepítőre és futtatod a frissítőt.

amit tarts szem előtt mindeképpen, ha nem frissítést választod a telepítőn belül hanem uj telepítést akkor mindened törli, ha Frissítést választod akkor minden marad a helyén.

Még egy dolog, ha nem frissíted hanem uj telepítést csinálsz akkor számoljál rá, hogy az Aktiválást neked kell majd saját kezűleg ujra megoldanod (ingyen program KMS pico 10.0.7.10240)

2015. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!