Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes programmal...

Milyen ingyenes programmal lehet gyakorolni a gépelést?

Figyelt kérdés
egyszer volt letöltve egy a gépre,de már elfelejtettem honnan volt,és kéne megint. köszi
2010. márc. 7. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt találsz egypárat, de szerintem a jegyzettömb a legjobb.

2010. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A Word jobb, mert ott beállíthatsz margót és helyesírás-ellenőrzőt, és megnézheted, hogy mennyit írtál.
2010. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon egyszerű kis "progival" tanultam meg gépelni. Neve: chat! :))

Amikor egyszerre 10 fele kell írnod és arra sincs időd, hogy ránézz a billentyűzetre, mert akkor nem látod mit ír a 2. meg az 5. ... hanem pörgetni kell a dolgokat, különben elveszted a fonalat... na ez az igazi gépírás tanulás. :) Gyakorlatias, izgalmas, ingyenes, és még a kommunikációd is fejlődik. :D


Egyszer gimiben bementem gépírás-órára... illetve csak egy emailt megírni a gépterembe... és rámnézett az egyik csaj, akinek ez már a sokadik órája volt és ott küszködött: "húú, de gyorsan gépelsz". :D

2010. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2010. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!