Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért homyálos a Facebook...

Miért homyálos a Facebook Google Chrome-on?

Figyelt kérdés
Nem rég megelégeltem a Mozillát, mert a fent lévő sáv folyton bugolt (kipixelesedett) és folyamatosan csak hibákat vettem észre... ezért gondoltam hogy akkor a Google Chrome-ra ráveszem magam, de itt meg a Facebookot nagyon rondán adja ki ami idegesiti a szemem. Itt egy kép hogy értsétek miről van szó. (A fehér részeket kipainteltem, hogy mások nevei ne látszódjanak)

2015. aug. 2. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A chrome és a firefox gagyi böngészők, tele kell őket bővítményekkel rakni, hogy érjenek valamit, de akkor meg tuti hogy nem kompatibilis az egyik a másikkal.


Próbálj ki valami használható browsert, pl ezt:

[link]

2015. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Facebook azért homályos, mert aki Facebook-ot használ az eleve sötét... :-) ...ergó én azon csodálkozok, hogy hogyhogy nem sötét az egész? :-)


#1-nek: jééé van aki a legsikeresebb bőngészőket alázza? (majd mindjárt jön valaki, aki jól megmondja Neked) Gratulálok! De komolyan!


Én sok böngészőt kipróbáltam már, de alapból a mindenki által gyűlölt Internet Explorer-t használom, nekem soha semmi problémám nem volt vele... :-)

2015. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A chrome normális körökben senkinek nem tetszik.

Az I. explorer jobb fényévekkela chrome-nál.

A Maxthon nekem a kezdetektől fogva tökéletes volt.

2015. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az újböngésző amit kaptam az első választól, az valami tökéletes igy elsőre :D Az hogy mennyi baj van a Mozillával és hogy mennyi mindent nem indit el a Chrome már kiidegelt. Itt pedig letöltés nélkül már vannak olyan dolgok rajta amiket használok, pl adblocker és a jegyzet meg az ilyesmit :D KÖSZÖNÖM
2015. aug. 3. 22:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyi bibit találtam benne, hogy nem engedi hogy hozzá adjam a Facebookom, és hogy a jobb oldali kereső sávban mindig megmarad valami szöveg, hiába törlöm ki vagy keresek utoljára a semmire, akkor is marad ott valami szöveg :/
2015. aug. 3. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!