Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek NEM jött meg Windows...

Kinek NEM jött meg Windows update-ban a win 10 frissités?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem :) és ahogy láttam rengeteg embernek, szerintem ennyi volt, jobban át lett gondolva vagy nem tudom.

Innen tölthető:

[link]

2015. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem nem jött semmi, de ha jött volna, akkor sem frissítettem volna. 2011-óta ugyan azt a Win hetet használom, miért váltanék? Amúgy egy csomó embernek szar, eszem ágába sincs elbarmolni ezt a rendszert.
2015. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak ennyit mondok:


[link]


20GB helyem van. 3gb-ot igényel elvileg

2015. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött meg, ezért letöltöttem, és azóta élvezem.
2015. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálam is az volt mint a 3.-ál, fogtam magamat és avval a tool-al le upgradeltem(megkérdezi majd letöltés után hogy mit szeretnél megtartani(mindent, alkalmazásokkal együtt, beállítások vagy csak a személyes fájlokat vagy semmit(tehát kapsz egy tiszta rendszert))), viszont akkor 6GB-ot szedett le, de azóta tökéletesen működik
2015. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kispofa75, igen minek várni :)
2015. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem sem jött magától, feltettem 8.1-re tegnap, azóta:

- 3 kék halál

- A Chrome akad mint állat

- Az internetkapcsolat lebomlik

- A bluetooth elszállt

Nem érte meg feltenni.

2015. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide az egyik válaszomat, amelyet a tömérdek mennyiségben feltett Windows 10-re vonatkozó kérdések egyikére tettem:


"

Nos végigolvastam a válaszaitokat, és leírnám a tapasztalataimat a 2-3 napos használat után a Windows 10-ről... :-)


1.: Feltelepítés után: megnyerő kinézet, a Windows 8.1-hez hasonló beállítási rendszer. Bár egyes esetekben pl. az Edge böngésző-ben a kezdőlap beállítása már olyan egyszerű, hogy nehéz... :-)


2.: Egy 200 GiB-es partícióra telepítettem, mostanra eljutottam oda, hogy letöltögettem a gyakran használt programokat, és elkezdtem feltelepíteni, még maradt 100 GiB... ...de a programok telepítése még sokáig eltart majd... ...eddig semmi baj nem történt.


3.: Sokan nyavajognak itt, hogy fél éve még nem volt magyar, nos hála istennek, én az összes rendszeremet angolul használom... :-) ...ergo nem zavar!


4.: Én láttam a fél évvel ezelőttit is, meg a mostanit is. Annyira jelentős változás nem ment végbe, mint ahogy ítt írjátok. De várható volt, hogy a Microsoft kitesz majd magáért, ha tényleg igaz a hír, miszerint ez az utolsó Windows... :-)


5.: Én egyetlenegy operációs rendszerre sem mondom, hogy szar, mert mindegyiknek voltak hiányosságai, de mindnek voltak nagyon jó tulajdonságaik. Rám például jellemző, hogy azok a rendszerek tetszettek, amiket mások rossznak tartottak... :-) Pl. nekem kifejezetten tetszett annó a Windows Millennium, de a VISTA is... ...ha jól beállítottuk, nagyon jó kis rendszerek voltak! Viszont a mindenki által nagyrabecsült Windows 7 nem jött be annyira, amennyire áradoztak róla... :-)


Tehát nincs rossz operációs rendszer, csak türelmetlen és unatkozó emberek! :-)


Hamarosan meg megyek Linux-ba, mert azért az sem kutya!


Egyedül a MacOS az, ami egy kib@.s*zott nagy átverés, de a sok majom sznobb had higgye, hogy az a legkirályabb! Az emberekre különben is jellemző, hogy ami ingyen van az szar... :-)


Szerintem meg nem! :-)

"


Még csak annyit tennék mindehhez hozzá, hogy én semmiféle problémát nem tapasztaltam, a felület is letisztult, bár néha mintha nagyon eldugtak volna bizonyos beállításokat, de megszokás kérdése...


Arra meg, hogy bizonyos embereknek nem jön be, csak azt tudom mondani, hogy: "az ember egy olyan különleges állatfajta, amelynek semmi sem jó úgy ahogy van..." :-)


Nekem ez is jó így ahogy van! :-)

2015. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell várni míg megjön, mert akkor küldik majd ha minden driveredhez kompatibilis lesz, nem véletlenül van a gép ellenőrzése funkciója a frissítésnek.
2015. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!