Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dropbox-hoz hasonló programot...

Zozookaaa kérdése:

Dropbox-hoz hasonló programot keresek, valaki ismer hasonlót?

Figyelt kérdés

2 évig használtam a Dropbox appot Androidos Sony Sp-n.


Sajnos már nem kapok támogatást a dropboxtól, még az ingyenes tárhelyemet is, le csökkentették.


Nekem ami fontos és amiért használtam hogy, Windowsra is letöltöttwm a dropboxot, így ha csináltam fotót/videót és ahogy haza értem és a telefon felcsatlakozott az itthoni Wifi hálózatra azonnal másolta fel a gépemre a képeket.


Már ez a funkció sem működik. :(


Halottam már egyéb tárhelyes megoldásokról, One Drive, Google + ,, de nekem olyan app kellene ami pc re is letölthető, így mint a dropboxnál is, ahogy wifin van a telefonom pakolja fel szépen a gépre.


Így nem kell összedugdosni a géppel hogy átmásoljam, vagy ftp szerveren keresztül tallózgatni a telefonba és úgy kimásolni a képeket.


Ha valaki tud hasonló progit akkor várom a javaslatokat köszönöm!



2015. aug. 2. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Google drive, Onedrive, Mega
2015. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* ja bocs azt nem írtam ,hogy ezek is úgy működnek, szóval program , bepakolod a mappába, ami kell vagy egyből a felhőbe küldöd és szinkronizálod a telefonoddal, vagy egyéb eszközöddel.
2015. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drive, Box, Mega
2015. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cubby

Beállíthatod, hogy melyik mappát töltse fel, akár külön-külön is. Nem kell egy külön mappába pakolni a dolgokat, mint a dropboxnál. Sokkal jobb. A legjobb a sugarsync volt, de az teljesen fizetős lett mára.

[link]

2015. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még valami. A cubby ráadásul magyar fejlesztés a LinkedIn csapaté.

Plusz van benne kettős biztonsági beállítás. Ami annyit tesz, hogy be lehet állítani egy másodlagos belépési kaput. SMS-ben vagy a telefonon lévő programmal még generál egy plusz jelszót ami csak egy belépésig érvényes. Így ha valaki ki is figyelné a jelszavad, akkor sem tud belépni a telefonod nélkül. Persze ezt nem kötelező használni.

Az előző link azt hiszem nem jó.

[link]

2015. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!