Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok képként beolvasot...

Hogyan tudok képként beolvasott PDF fájból olyan fájlt csinálni amiben ki tudom jelölni a szöveget és kimásolni?

Figyelt kérdés

Van egy PDF fájlom (könyv) amiben vannak szövegek. Azonban a szöveget sehogy sem tudom kijelölni, pedig szeretnék kimásolni belőle részleteket. Nem tudok vele mit csinálni, sehogy se megy, csak képként lehet kijelölni és másolni az információt.

Viszont van egy olyan PDF fájlom, amiben simán kitudom jelölni a szöveget és másolni.

Hogyan tehetném ezt meg ?


2010. márc. 7. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Még valami: így nem is tudok keresni a szövegben...
2010. márc. 7. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel konvertáld át először, az egészet word -be.

2010. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

PDF Explorer

[link]

2010. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Adreamsoft PDF to Word Converter

[link]

2010. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm... :)
2010. márc. 7. 15:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Azonban van benne néhány kép is... :S
2010. márc. 7. 16:12
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a programokat, kb. az összes sz*r. Az egyikkel nem lehet konvertálni, a másik leáll, a másik pedig nem fejezi be. 10 perct 99%-on áll, kemény 10 oldallal szenved.

Nekem nem word be kellene, hanem PDF be. Másolni szeretnék szövegeket, és keresni ennyi az egész...

2010. márc. 7. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Adobe Acrobat 9 Pro


[link]

[link]

2010. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!